Pro zákazníka

e-komunikace

Přinášíme Vám více pohodlí .

Teplárna Strakonice již dlouhou dobu dělá vše pro to, aby byla co nejvíce ekologická a co nejméně zatěžovala životní prostředí. Dalším významným krokem k ochraně přírody je zavedení elektronické komunikace.
Pomozte nám s tímto důležitým krokem i Vy a začněte využívat zcela zdarma všech výhod elektronické komunikace. Snížíme společně náklady na recyklaci, spotřebu papírů, tonerů a elektrické energie, které jsou potřeba pro tisk papírových faktur. Jestliže vyúčtování postupujete dále svému správci, nemusíte již nikam chodit nebo vyúčtování znovu posílat, ale jednoduše jedním kliknutím v e-mailovém účtu přepošlete.
Pokud se rozhodnete využívat elektronickou komunikaci, stačí nám poslat e-mailovou zprávu na teplo@tst.cz. V textu zprávy uveďte své jméno a příjmení, číslo a adresu odběrného místa a adresu e-mailového účtu, kam Vám budeme zasílat elektronické vyúčtování. O vše se již postaráme za Vás a další vyúčtování již naleznete ve své e-mailové schránce. Za každé vyúčtování, které si převedete na elektronické, přispějeme projektu Sázíme stromy.
I nadále máte možnost nechat si vyúčtování zasílat papírovou formou. Dovolujeme si Vás upozornit, že v tomto případě jsme nuceni od 1.1.2020 na Vás přenést část nákladů spojených s vyhotovením a doručením papírového vyúčtování, a to částkou ve výši 50 Kč.
V případě dotazů nás bez obav kontaktujte. Jsme Vám k dispozici.
DĚKUJEME.

GDPR podmínky na odkazu GDPR